EHLİYET İŞLEMLERİ
 
ÖZEL DİREKSİYON DERSİ
Ana Sayfa > Özel Direksiyon Dersi


KONYA'NIN İLK VE TEK ÖZEL DİREKSİYON MERKEZİ

1. DİREKSİYON SINAVINA HAZIRLIK EĞİTİMİ

Sürücü Kursuna kayıtlı olup da direksiyon sınavına girecek olanlara verilen eğitimdir.Sürücü Adayına direksiyon sınavını geçebilmesi için gerekli olan programlar uygulanır.Uygulanacak olan programlar isteğe bağlı olarak 3 kısımdır. (Pist eğitimi - Uzun yol eğitimi - Sınav güzergahı).

2. TEMEL SÜRÜCÜLÜK EĞİTİMİ

Ehliyeti olup da araç kullanamayan, trafiğe çıkamayan, araç-sürücü adaptasyonu sağlayamayanlara uygulanacak eğitimdir.Sürücüye uygulanacak program temelden eğitim pistimizde başlar, akan trafikte ve daha sonra isteğe bağlı güzergahlarda devam eder.

3. DİREKSİYON BECERİSİNİ GELİŞTİRME EĞİTİMİ

Temel araç kullanma tekniklerini bilen fakat uygulamada sorun yaşayan, akan trafikte araç kullanamayanlara uygulanan programdır.

4. İLERİ SÜRÜCÜLÜK EĞİTİMİ

Aktif olarak araç kullanabilenlere yönelik bir program olan ileri sürücülük eğitimi, ilaç mümessilliğine başvuracak, makam şöförlüğü yapacak veya kurumsal müşterilerimize uygulanan bir programdır. Bu programda kurumsal firmalara önce kursta sinevizyonla ileri sürüş teknikleri sunumu yapılır, daha sonra araçla pratik eğitime geçilir, önce şehiriçi trafikte araç kontrolü,ileri ve geri manevra, frenleme, risk atlatma ve parketme kontrolleri uygulanır, daha sonra sürücünün uzun yol deneyimi artırılır, araç takibi, şerit izleme-değiştirme, araç geçme, hız kontrolü, pedal kontrolü, vites ve tork ayarlarını kullanmada sürücü en üst düzey verimliliğe ulaştırılır.

5. AĞIR VASITA EĞİTİMİ

Ağır vasıta eğitimi otomobil kullanıpda midibüs, otobüs veya çekici kullanmaya geçecek olan sürücülere verilen eğitimdir. C-E-D sınıfı ehliyeti olanlara verilebilir. B veya C sınıfı ehliyeti olupda E veya D sınıfı ehliyet alacaklara direksiyon sınavından önce verilebilir.Ehliyeti olmayıp direk E veya E-D alacaklarada uygulanan bir eğitim programıdır.

Tüm Programlar Müşteri İsteğine Göre Uzman Direksiyon Eğitmeniyle Görüşülerek Esnekleştirilebilir.


Yukarı Çık